top of page

Это страница о вас. Расскажите здесь подробно, кто вы, чем занимаетесь, что предлагает ваш сайт и бизнес. Кликните по этому тексту дважды, чтобы отредактировать его и добавить полезную информацию о себе и своей компании для посетителей сайта.

Přiznej si, že každá z nás věří v kouzlo noci, kdy se starý rok loučí a ten nový začíná. Je to magický čas, čas zázraků. Když jsme byli dětmi, věřili jsme na zázraky na 200 %.  A když půjdeme ještě dál, můžeme ho oslavit kterýkoliv jiný den v roce! Můžeme začít každý den s čistým štítem, na nepopsaném listu papíru.
- Chceš změnit život a psát svou vlastní pohádku?
- Chceš vytvořit budoucnost protkanou svými sny?

Zveme Tě na večer kouzel jen pro ženy!
unnamed (2).jpg
unnamed (2).jpg

Co si pod tím můžeš představit? Zahrajeme si transformační hru "Energie ženských živlů". Je stvořená pro ženy, pro seznámení se sama se sebou, s nekonečným množstvím možností a se svojí vnitřní silou!

4 živly - Země, Vzduch, Voda a Oheň.

Je to hra pro ženy, pro které je důležité podívat se na sebe upřímně do zrcadla a pochopit, co se teď zrovna v jejím životě odehrává. Pro ženy, které chtějí naslouchat svému podvědomí a otevřít se intuici. Pro ženy, které chtějí odpovědi na otázky:

- Co teď chci?

- Co nebo kdo mi překáží, abych došla do cíle?

- Co mám dělat, aby se mi mé sny splnily?

unnamed (1).jpg
Ilustrovaná Trojdílná Vánoční Grafika na Sociální Sítě (2).jpg
Ilustrovaná Trojdílná Vánoční Grafika na Sociální Sítě (2).jpg

Ženám o ženách. Myslím, že to zní lákavě! Jestli cítíš, že Tvoje Duše reaguje, piš! Nedovol, aby sepnul rozum! Neanalyzuj, nech se vést svými pocity! Náhody neexistují. Pokud jsi zahlédla tuhle nabídku, čas přišel! Bude nás jen 7! Nepromarni svou šanci!

Sphere on Spiral Stairs

Transformační hra - pro mě nová zkušenost. 

O co jde? Na začátku hry si sepíšeš svůj záměr - jakýkoliv - může se týkat vztahů, businessu, plnění snů, situací, ve kterých máš dilema nebo se neumíš rozhodnout, atd. Hážeš kostkou, pohybuješ se po hracím poli - na každém poli Tě čeká téma, které Ti odkrývá spoustu úhlů pohledu na Tvůj záměr. Z každého hodu vznikají konkrétní kroky, které si sepisuješ, a máš za úkol je v nejbližších dnech plnit. WOW, díky moc Elena Janssens, skvěle jsi nás hrou provázela. Super zážitek, který v mnoha směrech otevírá oči.

Zdeňka

Alexa Young, Product Manager

Sphere on Spiral Stairs

Moje téma v transformační hře - vztahy a úcta k mužům. Úcta k sobě úcta k partnerovi. Jsou věci, které se bohužel neučí ani ve škole ani doma. Naše maminky a babičky většinu z nás nenaučili že nejdůležitější věc pro ženu je mit úctu ke svému muži . Odhalit v sobě pravdu ze to tak vážně je, přiznat si to, začít prvním krokem , ktery hra nabídne , to je vždy to co podvědomí dávno vi ale my ne. Skrz svoji slepotu a nechuť přiznávat sama sobě že neco je špatně v nas samotných , že se snažíme házet vinu na partnera a nechápeme že on je jen odraz našeho nitra , odraz toho co tíží nás, dokážeme nevážit si může po našem boku, pak žádného ani mít nemůžeme. A tak jedno z zadání znělo : pokaždé jak slyšíš může mluvit, myslet na to že je to muž a zaslouží si účtu , kdyby říkal cokoliv! Prvni pokus - šéfkuchař v práci....Stala jsem tam a místo toho věčného věčného" Ale já..." , myslela jsem na to že cítím k němu účtu. Chtělo se mi smát, chtělo se mi ho trefit panvičkou po hlavně, chtělo se mi brečet ze sebe..... a já stala a držela linii - Cítím k tobe účtu, protože jsi muž. Jeden po druhém od svého prvního - od tatínka a dál... Mám k tobě účtu... Ještě zdaleka to není automat ale dokážu sve myšlenkové pochody už vnímat a diagnostikovat co mi člověk " říká " a kde jsem to já. Doporučuji! A těším se.

Ludmila

Alexa Young, Product Manager

Kdy: 

Kde: 
 

Tvoje investice: 1300 Kč

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon
bottom of page