top of page
file87.jpg

Intuitívní vidění pro dospělé

Intuitívní vidění pro dospělé

Jedná se o kurz určený pouze účastníkům, kteří již prošli základním kurzem Přímého vnímání informací z okolí Marka Komissarova nebo u některého z jeho lektorů. V rámci tohoto kurzu se bude více pracovat s vnímáním minulosti a otevírat schopnost vidění všem účastníkům kurzu (jako v dětském režimu).

Trvání kurzu je 5 dnů po dvou výukových hodinách denně.

UPOZORNĚNÍ:

Metoda přímého vnímání informací z okolí je unikátní metodou autora Marka Komissarova s mnoholetou praxí. Prošla několika vědeckými (lékařskými) výzkumy a na dalších rozsáhlých vědeckých výzkumech se v současné době pracuje (Itálie).

Oficiální lektoři této metody se mohou stát pouze lidé po dlouhodobé přípravě, speciálních lektorských kurzech absolvovaných přímo u autora metody a po dostatečné praxi s jinými zkušenými lektory tak, aby byla kvalita oficiálních lektorů zajištěna.

Mark Komissarov se distancuje od jiných metod a neoficiálních lektorů, a za případné negativní dopady při výuce neoprávněnými osobami nenese autor zodpovědnost.


Doporučujeme si certifikaci lektorů kurzů předem ověřit na oficiálních stránkách autora Marka Komissarova - https://mkomissarov.com/en/trainers/

Lektor Mark Komissarov

Investice:

24000,0 Kč

Termín 28.11 - 02.12.2023

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon
bottom of page