top of page

so 21. 10.

|

Restaurace Záchytka

Seznamení s NeuroGrafikou. Algoritm ASO – algoritmus sejmutí omezení

Jakmile si stanovíte cíl, okamžitě narazíte na odpor a omezení. Když neexistují žádná omezení, vše jde snadno a jednoduše!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Seznamení s NeuroGrafikou. Algoritm ASO – algoritmus sejmutí omezení
Seznamení s NeuroGrafikou. Algoritm ASO – algoritmus sejmutí omezení

Čas a místo

21. 10. 2023 10:00 – 13:00

Restaurace Záchytka, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm-Rožnov pod Radhoštěm 1, Česko

O události

Tento proces trvá 1,5 až 3 hodiny. Použití neurografie je jednoduchá, ale účinná metoda řešení problémů.

Algoritmus ASO v neurografii je základním algoritmem, jeho autorem je sám Pavel Piskarjov. ASO je algoritmus pro odstraňování omezení, který umožňuje odstranit z podvědomí strachy a negativní emoce, čímž odstraňuje bloky a omezení, které vám neumožňují získat to, co chcete. Negativní pocity, emoce a strachy jsou překážkami na cestě k vytouženým cílům a snům. Bez jejich odstranění a propracování se přes ně bude dosažení vašich cílů nesmírně obtížné. Algoritmus odstraňování omezení (ASO) je ve skutečnosti jednoduše nepostradatelným nástrojem duševní hygieny, protože s jeho pomocí dochází k očistě jemnohmotných těl, na nichž jsou zaznamenány všechny emoce a pocity, a možná i duše.

Naučit se aplikovat neurografickou metodu ASO v osobním každodenním životě vám může pomoci překonat omezení, najít uspokojení a dosáhnout klidu v jakémkoli zvoleném tématu. Tato metoda vám umožní podívat se na situaci z různých úhlů pohledu a najít nejlepší řešení. Hlavní je v tomto případě praxe. Každé téma má smysl vykreslit pomocí případu, pak bude účinek rychlejší.

Vstupenky

  • VIP

    500,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon
bottom of page