top of page
318351997_932492297717569_1489811984366888920_n_edited.jpg
KURZ PŘÍMÉHO VNÍMÁNÍ  IFORMACÍ PRO DOSPĚLE 
                            úroveň 1
KURZ PŘÍMÉHO VNÍMÁNÍ  IFORMACÍ PRO DOSPĚLE 
                            úroveň 1

"Člověk je schopen jakoukoliv informaci vnímat přímo z okolí bez pomoci pěti smyslových orgánů".

Autor metody Mark Komissarov na veřejných prezentacích vysvětluje, jak tento proces probíhá a prakticky ukazuje způsob aktivace centra pro příjem mimosmyslových informací.

Tato metoda je rozdělena do dvou částí:

1. stupeň (vědění) - Informační vnímání okolního světa - aktivuje se centrum CIV (centrum informačního vnímání) a dále se rozvíjí cviky, založenými na principu vědění (u studentů starších 10-ti let)

2. stupeň (vidění) - na této úrovni semináře se studentům, kteří již mají aktivní CIV aktivuje toto centrum i pro schopnost vidění bez používání fyzických očí. Jde o princip vidění (stejné jako u dětí do 10ti let).

Poznatky metody postupně odhalili, že schopnost "vidění novým způsobem" není záležitostí toliko dětí, jak jsme původně předpokládali, ale pro úspěšnost aktivace této schopnosti u dospělých, je potřebné, aby CIV již bylo předtím aktivováno. Z tohoto důvodu, ačkoliv systém práce v 1. a 2. stupeni kurzu se výrazně liší, je nezbytné projít první částí zaměřenou na vědění (přímé vnímání informací z okolí)

Děti do 10ti let na těchto kurzech prochází zároveň částí zaměřenou na rozvoj vědění (intuice), ale taktéž rozvíjí nový způsob vidění bez fyzických očí tj. intuitivní vidění

Absolvování semináře Vám umožní:

• probudit a rozvinout vlastní schopnosti, které byly doposud považovány za paranormální. Již Albert Einstein řekl, že lidstvo běžně využívá jen malé procento kapacity mozku.

• otevřít a aktivovat vlastní informační centrum, které má každý člověk i když jej nepoužívá.

• přijímat signály (informace) z okolí a používat je ve svůj prospěch (v podnikání, v partnerství, v mezilidských vztazích, ve výchově dětí atd.)

NA NAŠICH KURZECH VÁM UKÁŽEME MOŽNOSTI JAK V SOBĚ PROBUDIT CENTRUM INTUITIVNÍHO VNÍMÁNÍ A DÁLE ROZVÍJET SVÉ SCHOPNOSTI.

ZÁKLADNÍ PODMÍNKOU PRO NÁSLEDNÝ ROZVOJ A UDRŽENÍ SI TĚCHTO SCHOPNOSTÍ JE I NADÁLE SE VĚNOVAT DALŠÍMU CVIČENÍ VAŠÍ MYSLI.

Metoda aktivace Centra Informačního Vnímání (CIV) okolního světa pro dospělé

Hlavním cílem této metody je odstranění psychologické bariéry v mozku člověka, a povzbuzení lidského mozku k přijímání informací z pro něj "nového", zdroje. 

 
UPOZORNĚNÍ:
Metoda přímého vnímání informací z okolí je unikátní metodou autora Marka Komissarova s mnoholetou praxí. Prošla několika vědeckými (lékařskými) výzkumy a na dalších rozsáhlých vědeckých výzkumech se v současné době pracuje.
Oficiální lektoři této metody se mohou stát pouze lidé po dlouhodobé přípravě, speciálních lektorských kurzech absolvovaných přímo u autora metody a po dostatečné praxi.
Mark Komissarov se distancuje od jiných metod a neoficiálních lektorů, a za případné negativní dopady při výuce neoprávněnými osobami nenese autor zodpovědnost.
Doporučujeme si certifikaci lektorů kurzů předem ověřit na oficiálních stránkách autora Marka Komissarova - https://mkomissarov.com/en/trainers/

 

POČET ÚČASTNÍKŮ KURZŮ BUDE OMEZEN!!

Lektorka Elena Janssens

Investice:

7500,0 Kč

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon
bottom of page